درباره ما

همه ی آدم ها تو زندگیشون نمایشگاه دائمی رفتند. از نمایشگاه کتاب که سالانه تو تهران برگزار میشه ، تا نمایشگاه های تخصصی مثل نمایشگاه برق و نمایشگاه الکامپ و بقیه نمایشگاه ها که همگی یه بستر مناسب برای تبلیغات کسب و کار ها هستند.

ایده «شبکه ندا» از اونجا شکل گرفت که ما خواستیم به جای این که شما برین نمایشگاه تا غرفه ها رو ببینین ، نمایشگاه و غرفه هاشو بیاریم پیش شما!

خلاصه این که ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خودتونو به همه معرفی کنید . تو این مسیر ، تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ ندا به شما کمک می کنه که با استفاده از ابزار ها و خدماتی که وبسایت ندا در اختیارتون قرار می ده ،بهترین نتیجه رو بگیرید.

آنکس که بکارد، برداشت میکند!

اول از همه چیز شما می تونید با اجاره کردن غرفه توی نمایشگاه دائمی آنلاین ، محصول، خدمات و حتی برند و کسب و کارتون رو تبلیغ کنید. شبکه ندا ابزار های متفاوت و پیشرفته ای رو در اختیار کاربران قرار میده که  شما بتونین با مخاطباتون صحبت کنید و نیاز های اونا رو بشناسید . شناخت نیاز های مشتری تو بیزینس های امروزی مهم ترین گام برای موفقیت شماست .

علاوه بر این ندا یه تیم تخصصی تو حوزه دیجیتال مارکتینگ داره که وضعیت بیزینس شما رو تو دنیای دیجیتال مارکتینگ آنالیز می کنه !

پس از این که وضعیت بیزینس شما تو دنیای دیجیتال مارکتینگ مشخص شد ، تیم تخصصی ندا به شما راهکار می ده که چیکار باید بکنین تا مخاطبای بیشتری در مقایسه با رقبای شما ، صدای بیزینس شما رو بشنون.

یا میتونین این کارو کلا به ما بسپارید تا ما به جای شما مدیریت دیجیتال مارکتینگ بیزینس شما ( مثل مدیریت پیج اینستاگرام، بهبود سئو وبسایت شما ، تولید محتوا برای وبسایت یا پیج های سوشال مدیا و…) رو به عهده بگیریم. ندا یه تیم حرفه ای و مجرب برای این کار داره.

خود غرفه هایی که شما توی ندا اجاره می کنید ، بستر خیلی خوب و گسترده ای هست برای این که خودتون یا بیزینستونو اونجا معرفی کنید . ما میتونیم به جای شما غرفه تونو اداره کنیم و بازدیداشو روز به روز ببریم بالاتر.

پل ارتباطی با شبکه ندا